Anasayfa I Hakkımızda I İletişim I English I  Arabic   

 

Anasayfa - Yurtdışı Turu - İtalya - Fransa Turu
 

İtalya - Fransa Turu

 

7 Gece 8 Gün İtalya - Fransa      f   ONLİNE REZERVASYON

      7 Gece 8 Gün    

     İtalya - Fransa
                   720 €uro (19 - 26 Şubat)

    

 Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız   Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız  Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız  Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız
      

 

   

TUR PROGRAMI
 

1.GÜN TRABZON -İSTANBUL - NİCE

07:30 Şehir merkezi veya belirlenen noktada buluşma Trabzon Havalimanı'na transfer  ve kontuar işlemleri. Türk Hava Yolları Tarfieli seferi ile 09:300 da hareket 11:20 de varış. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminaline geçiş ve saat 13.00'te  tur operatorü ile buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 15.15'te Nice’e hareket. 17.20'de inişimizi takiben panoramik Cannes şehir turu Cannes Kilisesi ve Kilisesi, Yat Limanı, Festival Sarayı.   Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN NİCE (SAINT PAUL DE VENCE) / (MONACO-MONTECARLO)

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Nice turu. Promenade Des Anglais, Çiçek Meydanı, Rus Kilisesi, Akropolgöreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak Saint Paul de Vence turu. Akşam arzu edenlere ekstra olarak Monaco şehri ve Montecarlo kumarhaneleri gezisi. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN NICE-VENEDIK (VERONA-GARDA)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Venedik'e hareket. Yol üzerinde panoramik San Remo şehir turu. Daha sonra tüm grubun katılımıyla ekstra olarak yapılacak olan Romeo ve Juliet’in evi olarak bilinen Verona ve Garda gölü gezisi. Venedik'e varış ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Gondollar şehri Venedik’de yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır.Arzu edenler rehberiniz düzenleyeceği ekstra Gondol gezisine katılabilirler.

 

5.GÜN VENEDİK- FLORANSA - MONTECATINI

Sabah kahvaltı sonrası Floransa’ya hareket. Rönesans’ın doğduğu şehir olan panoramik Floransa gezisinde; Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır. Akşamüzeri Montecatini'deki otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN MONTECATINI - (SIENA)- ROMA

Sabah kahvaltı sonrası Roma’ya transfer (325 km). Yol üzerinde tüm grubun katılımı ile ekstra Siena turu imkanı. Roma’ya varışımızı istinaden yapılacak olan panoramik şehir turunda; Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuele Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St. Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Şehir gezisi sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

7.GÜN ROMA (NAPOLI&POMPEI)

Sabah kahvaltı sonrası serbest saatler.Arzu edenler ile tam gün ekstra tipik İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı’nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Akşam konaklama Roma’daki otelimizde.

 

8.GÜN ROMA - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası 10.00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Roma Havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 15.40'ta İstanbul’a hareket. 19.05'te varış. İç Hatlar terminaline geçiş Türk Hava Yollarının tafieli sefei ile 22:40 da Trabzon'a hareket. 00:20 de Trabzon'a varış ve transfer aracımızla siz değerli konuklarımızı evlerine kadar bırakma. Tur sonu. 
              

     

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Trabzon/İstanbul / Nice – Roma / İstanbul/Trabzon gidiş – dönüş uçak bileti
 • Nice'te 3* Promotel Hotel (vb) otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Venedik de (Noventa di Piave / San Dona di Piave bölgesinde) Omnia / Park Hotel Continental 4* (vb). otelde 2 gece oda,  Continental kahvaltı konaklama
 • Floransa'da Montecatini bölgesinde 3* Reale / Massimi d'Azeglio (vb) otelde 1 gece oda, kuvvetlendirilmiş continental kahvaltı konaklama
 • Roma’da yarı merkezi 3* yarı merkezi Carlo Magno / Pineta Palace Hotel vb. (vb) otelde 2 gece oda, kuvvetlendirilmiş Continental kahvaltı konaklama
 • Merkez-Havaalanı – Otel – Havaalanı-Konutlar Transferleri
 • Tüm şehirlerarası transferler,
 • Yarım günlük panoramik Nice, Cannes, Floransa, Roma ve Venedik şehir turları,
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri,
 • KDV Dahildir.
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri,Atatürk havalimanı yer hizmetleri 
 • Venedik’te vaporetto ücreti 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Konaklama vergileri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 •  İtalya vize ücreti 110 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek liste için  lütfen tıklatın.)
 • Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • Ekstra turlar
 • Ören yerleri giriş ücretleri
 • Bahşiş
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 1000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Trp odalarda 3. yatak ek yatak olup, standart yataklardan daha küçüktür.
** Katıldığınız tarihdeki programımızın uçak saatine lütfen dikkat ediniz.
** Fransa'daki kongre, festival gibi özel tarihlere denk gelen turlarımızda Cannes veya Antibes Bölgeleri'nde konaklama yapılabilir.
** Grup Continental Kahvaltıları ayrı salonda verilebilir. Continental Kahvaltı, krosan, bal, reçel, yağ, çay ve kahve'den oluşmaktadır. 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 
 

Copyright © 2012 İBK TURİZM                     TÜRSAB Belge No: 6331                                      

Adres: Kaşüstü Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. No: 45 Kat-1 D-2 (Aklife Hukuk Büroları) Telefon: +90 462 326 66 79 - 59

   Fax: +90 462 321 41 91
E-Mail:   info@trabzontur.net    info@ibkturizm.com